Wybierasz się do Szczawna-Zdrój, w którym chcesz korzystać z różnych usług uzdrowiskowych?

Odwiedzasz rejony urokliwego Śląska? Wybierasz się wkrótce do Szczawna-Zdrój, gdzie chcesz korzystać z różnych świadczeń sanatoryjnych? Używając najróżniejszych walorów sanatorium, podziwiając cudy architektoniczne, obowiązkowo wybierz noclegi Szczawno-Zdrój.

Prócz sposobności sprawdzenia wód które mają właściwości uzdrowiskowe, korzystania z świeżego powietrza, oglądania pięknych widoków warto zastanowić się nad miastem, w którym się zatrzymasz. Dom wczasowy, w którym się rozgościsz będzie wpływać na wrażenia z wycieczki oraz wypoczynku w Szczawnie-Zdrój. Dopełnieniem walorów uzdrowiskowych a także krajoznawczych jest dom wypoczynkowy Szczawno-Zdrój. Miejsce, w którym się zatrzymasz jest najbardziej istotnym fragmentem, który ma bardzo ważny wpływ na atrakcyjność Twojego pobytu. Świetna baza do Zamku Książ.

Wspaniała lokacja w Szczawnie-Zdrój, nieduża droga do rynku a także do dworca, dobry akces do transportu. Mamy perfekcyjne warunki, aby organizować imprezy. Noclegi dla grup wycieczkowych. Bezproblemowy dojazd z Wałbrzycha, mała trasa do książęcego zamku. Oferujemy usługi żywieniowe, w naszej ofercie duży wybór usług podstawowych i dodatkowych. W szerokiej ofercie własnego pensjonatu jasne, bardzo duże znakomicie oświetlone oraz ładnie umeblowane pomieszczenia z wygodnym miejscem do spania. Pokoje 1dno i kilkuosobowe z całym węzłem sanitarnym, przestronne łazienki z prysznicem oraz WC. Dla mieszkańców pensjonatu proponujemy akces do miejsc parkingowych. W koszcie pobytu dostęp do wifi, tv a także wielu innych rozrywek. Z rana przywita cię smaczne śniadanie w formie szwedzkiego stołu a także gorąca kawa i herbata. Komfort oraz najwyższa klasę w atrakcyjnej cenie.

By zapoznać się z naszą szczegółową ofertą przejrzyj fotografie wnętrz naszych pomieszczeń a także ich wystroju na naszej stronce . Zapoznaj się z pozytywnymi opiniami i najlepszymi rekomendacjami Pensjonatu Szczawno-Zdrój, który jest rekomendowany poprzez naszych zadowolonych turystów. Nasza propozycja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej roszczeniowych klientów. Podróżujesz w celach służbowych? Interesują cię noclegi Wałbrzych? Zdecyduj się na Pensjonat w pobliskim Szczawnie-Zdrój. Z 1dnej strony – spokój a także komfort nocowania za miastem, w cichej dzielnicy Szczawna-Zdrój. Z drugiej strony – niewielka trasa do ścisłego centrum Wałbrzycha, którą masz możliwość przebyć w parę chwil. Dla wszystkich klientów, podróżujących własnym autem oferujemy bezpłatny parking. Doskonałe miejsce, żeby zatrzymać się na noc. Pensjonat za miastem pozwoli tobie się odpocząć w czasie wycieczki służbowej. Atrakcyjne koszty, ładne pomieszczenia, miła aura, fachowa obsługa.

Kładziemy nacisk na wysoką jakość oferowanych świadczeń noclegowych oraz radość wszelkich gości. W naszej dopasowanej do potrzeb rozległej ofercie, odnajdziesz zarówno pobyty jednodniowe, jak i wielodniowe.

Zobacz: Pensjonat Szczawno-Zdrój