Jak często mamy możliwość w dorosłym życiu się powygłupiać?

Jak często mamy możliwość w dorosłym życiu się powygłupiać? Tutaj nie wypada, w innym miejscu nie za dobrze by to wyglądało, a co inni ludzie sobie pomyślą? Z pomocą na szczęście przychodzi nam fotobudka!
Wszyscy niewątpliwie pamiętamy jak byliśmy mali, oraz niewyobrażalnie  kreatywni, wcale nie musieliśmy zważać na każde słowo, na właściwie każdy swój ruch. Robiliśmy wtedy śmieszne miny, przebieraliśmy się w fajne stroje, udawaliśmy bohaterów bajek. I chyba nikt nie powie nam, że te czasy nie były piękne.
Zdecydowana większość ludzi z całego świata chciałaby powrócić do czasów dzieciństwa. Właściwie dlaczego by się choć odrobinkę nie powygłupiać w tej chwili? Mając po dwadzieścia, czy czterdzieści lat, rodzinę, prowadząc biznes lub zwykłe dorosłe życie?
Fotobudka obudzi w nas na nowo dziecko. Nikt nie będzie na nas patrzeć, więc nie będziemy musieli się krępować, jeśli ktoś posiada z tym tak duży problem. A co jak już będziemy w tej budce?
Będziemy mogli poczuć się jak dziecko, przestać w końcu ograniczać swoją kreatywność. Możemy również wziąć ukochaną osobę a także robić dziwaczne minki, przybierać śmieszne pozy, ubrać jakieś śmieszne gadżety. Ograniczać nas może tylko nasza wyobraźnia. Wspaniałym jest jak wyjątkowo ludzie się otwierają pod względem emocjonalnym w trakcie takich sesji.
Jeździmy w różne, interesujące miejsca, fotografujemy się w nich. Wykonane fotografie przywołują nam miłe wspomnienia. A czy także niesamowitą możliwością nie jest podróż do środka siebie? Patrząc na swoje zdjęcia z takiej budki, będziemy bez wątpienia zawsze pamiętać że pomimo wieku jaki posiadamy, czy pozycji społecznej, ciągle mamy wewnątrz siebie pewną cząstkę dziecka.

Źródło: Dmuchana fotobudka