Eskapada samolotem to fantastyczna przygoda.

Wymarzona podróż tuż przed. Jeszcze jedynie finałowe przygotowania, spakowanie walizek i odlatujemy! Podróż samolotem to ciekawa przygoda, jednak jej początek nie za każdym razem bywa dobrze wspominany. W szczególności, w momencie kiedy w odległą eskapadę udajemy się z Portu lotniczego Fryderyka Chopina a zamieszkujemy małą miejscowość do lotniska musimy trochę dojechać.

W momencie kiedy wylot mamy w środku nocy i brak jest korzystnych połączeń transportem publicznym, to albo przyjedziemy przed czasem oraz wynajmiemy hotel, albo też wyruszymy samochodem. Będzie i prędzej i przyjemniej. Pewne jest, iż parking lotnisko W-wa posiada. Jednakże podstawowy parking Okęcie W-wa jest przeznaczony do niedługiego parkowania a także wciąż jest wypchany po brzegi. 3 następne przynależące do portu lotniczego to parkingi małe oraz zbyt kosztowne dla przeciętnego klienta. Rozwiązaniem są jakieś inne parkingi położone w oddaleniu od paru do kilkunastu minut jazdy od głównej hali lotniska.

Każdy taki parking przy lotnisku Chopina może dać gwarancję pewnego parkowania dosłownie przez dłuższy czas. W zasadzie wykazy cen podają koszty za parkowanie na 1 tydzień. Czasami jest tak, że podróżny woli zostawić pojazd na znacząco dłuższy okres, wręcz na kilka miesięcy. Wtedy ma możliwość negocjować koszt z właścicielem. Jedna rzecz jest pewna – właściwie każdy parking prywatny przy lotnisku Fryderyka Szopena weźmie od nas, czy to za kilka dni czy parę miesięcy, kwotę istotnie niższą aniżeli parking należący do lotniska. Personel parkingu przywozi klientów na lub z lotniska. W momencie kiedy nasz samochód spokojnie czeka przy porcie lotniczym będziemy mogli spokojnie zacząć wakacyjną podróż, a po jej skończeniu nie przejmować się o drogę powrotną do domu.

Autor: parking okęcie warszawa