Bardzo długie procesy weryfikacyjne.

Niestety los potrafi nas zaskoczyć niemiłym kaprysem. W tak zaistniałych okolicznościach bardzo często  konieczna staje się kasa, która zazwyczaj może wyciągnąć nas z bardzo wielu trudnych sytuacji. Instytucje bankowe nie zawsze chcą udzielić swojej pomocy. Ciągnące się procesy weryfikacyjne częstokroć zakończone są odmową przyznania pożyczki czy jakiegoś kredytu. Znakomitą alternatywę stanowią pożyczki pozabankowe bez przelewania grosza.

Zalety pozabankowych pożyczek.
Takie pożyczki to często jedyny możliwy sposób na osiągnięcie nagłego zastrzyku gotówki. Pozabankowe pożyczki mają bardzo dużą przewagę nad szukaniem pożyczki w zwykłych instytucjach, ze względu na zredukowanie wszelkiego typu dokumentów do ilości minimalnej. Pozabankowe placówki w ogóle nie weryfikują potencjalnego klienta w Biurze Informacji Kredytowej, ani nie wymagają żadnego zaświadczenia o jego zatrudnieniu czy wysokości dochodów. Potencjalny klient wcale nie musi okazywać stanu swojego własnego konta a oprócz tego ostatnich wpływów na nie.

Jak pożyczki pozabankowe  są wypłacane klientowi?
Cała formalność uzyskania pożyczki pozabankowej została zminimalizowana do minimum. Dlatego, proces zyskania środków pieniężnych jest w miarę szybki oraz płynny. Spora większość placówek zapewnia swoim klientom sposobność złożenia elektronicznego formularza oraz przelania gotówki na konto. W zdecydowanej większości takich placówek weryfikacja polega tylko i wyłącznie na potwierdzeniu tożsamości osoby która stara się o przyznanie pieniędzy, nie zaś jej wypłacalności czy też tak zwanej zdolności kredytowej. W zdecydowanej większości przypadków, taka decyzja wydawana jest po około 15 minutach. Pieniądze te przelewa się na podane we wniosku konto osoby ubiegającej się o pożyczkę. Ważny jest także fakt, że spora większość placówek udziela możliwości przedłużenia czas spłaty w sytuacji jakichkolwiek problemów finansowych.

Źródło: pozyczki bogatynia