Paintball to rozrywka, której można spróbować samodzielnie.

Nareszcie lato, a temperatura za oknami i słoneczko zachęcają do wyjścia z swojego mieszkania a także spędzania czasu na świeżutkim powietrzu. Jeśli do tego nudzą Cię klasyczne ćwiczenia, masz dość spacerów i dlatego chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, albo zwyczajnie jesteś miłośnikiem klimatów militarnych, mamy na to genialne rozwiązanie – paintball. Taką podstawową wiedzę o paintballu posiada bez wątpienia każdy – mundur, plener, pistolet na kule z farbą. Natomiast pod tą nazwą ukryte jest znacznie więcej, a każdy mecz to niesamowite emocje, które sprawią, iż będziemy chcieli jeszcze wielokrotnie chwycić za pneumatyczną broń, zwaną w środowisku markerem.

Po pierwsze, sporo przedsiębiorstw zajmujących się paintballem oferuje graczom wiele boisk lub całych plenerów, w których mogą odbywać mecze, możemy więc wybrać taki, który pasuje nam najlepiej. Po drugie, niekoniecznie musi to być zabawa w stylu „wygrywa ostatni” – mecze mogą mieć różnorodne formy, przykładowo znaną grę komputerową Capture the Flag, a więc przejmowanie flagi własnego przeciwnika.

Dla pasjonatów adrenaliny bardzo często jest również możliwość gry w nocnej porze. Paintball to rozrywka, której możemy popróbować samemu, ze dobrymi znajomymi, ale która nadawać się będzie również na jakieś większe imprezy – czy będziemy mogli sobie wyobrazić lepszy kawalerski albo lepszą integrację, niż gdy przedzieramy się poprzez rozmaite pola w odpowiednim mundurze, z markerem, nasłuchując a także poszukując jakiegokolwiek śladu przeciwnej drużyny? Z pewnością nie.

Zobacz: paintball Kalisz