Najpopularniejszym układem jest system Comarch ERP

Coraz więcej ludzi decyduje się na utworzenie własnej działalności. Działają to z przeróżnych względów, ale najbardziej częstym powodem jest zamiar zarabiania na siebie. Z wyjątkiem biznesplanu oraz odpowiedniego pomysłu, powinno się również dobrze zarządzać swoją firmą. Dla ludzi, którzy przedtem nie mieli z tym styczności jest to nie lada zadanie. Na szczęście na pomoc nadchodzi firma Comarch SA i jej program ERP.
Firma Comarch SA z centrum zarządzania w Krakowie powstała w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym trzecim roku i zajmuje się tworzeniem oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Z programu tej marki korzysta ogromna część średnich i niewielkich przedsiębiorstw na świecie. Najsławniejszym układem jest system Comarch ERP, który składa się z kliku modułów i jest najbardziej intuicyjny w obsłudze. Odnajdziemy w nim sektory: faktury, handel, detal, serwis,e-sklep, księga podatkowa, księga handlowa, kasa/bank, środki trwałe, kadry i płace, analizy business intelligence, pulpit menadżera, CRM, obieg dokumentów, e-pracownik.
Jeśli nasz biznes wymaga nieprzeciętnego podejścia warto zwrócić uwagę na system Comarch ERP Altum. Rekomendowany jest on zwłaszcza dla firm o bardzo rozsianej strukturze, mających placówki zagraniczne, dla firm holdingowych zarządzających grupą firm. W oprogramowaniu stworzona jest wyjątkowa platforma, za pomocą której możemy zmechanizować rutynowe rzeczy oraz postanawiać w oparciu o analizy oraz prognozy. Za pomocą tego można skupić się na najważniejszych rzeczach, nie zamartwiając się o powtarzające się procesy.
Firma Comarch SA zrobiła też lojalnościowy program. Zrzesza on spółki, które pomagają wprowadzać program oraz zapewniają informatyczne zaplecze dla najnowszych nabywców. Na dzień dzisiejszy więcej niż dziewięćset firm w calutkiej Polsce jest partnerem. Spółka Comarch SA w ramach planu gwarantuje przede wszystkim kompetentne i merytoryczne ćwiczenia dla swych wspólników. Pomaga dojść do kolejnych interesantów oraz deleguje tzw. opiekuna, który ułatwi się zapoznać z przebiegiem wprowadzania programu.
Kompix to spółka z Koszalina zaistniała w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym piątym roku, a od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego ósmego jest partnerem Comarch. Specjalizuje się ona instalacją programu u kolejnych użytkowników i gwarantuje informatyczne zaplecze pożądane do utworzenia systemu. Proponuje kompleksową ocenę potrzeb i zasobów kontrahenta, a potem dostarcza potrzebne wyposażenie między innymi strukturalne okablowanie, serwery, stacje robocze, drukarki, terminale, urządzenia fiskalne, telekomunikacyjny sprzęt. Na dodatek nabywca może spodziewać się szerokiego wachlarzu usług IT i stałej informatycznej obsługi. Nabywca wybierając firmę Kompix zdobywa techniczny serwis, pewny czas reakcji na zgłaszane problemy, dzisiejszą obsługę zdalną, szkolenie pracowników z obsługiwania oprogramowania a także dużo innych korzyści.
Dobre gospodarowanie firmą to wskazówka do powodzenia. Więc warto poświęcić chwilę na poznanie oferty partner comarch i wyznaczenie dla siebie najlepszego wariantu.