A po pewnym czasie…

Czasami podejmujemy ważne, życiowe decyzje bez wcześniejszego przemyślenia, pod wpływem impulsu. Pewnego dnia w naszym życiu dzieje się coś, co sprawia, iż bez przemyślenia zostawiamy pracę, rozstajemy się z dziewczyną, wyjeżdżamy z swojego miasta, w którym mieszkaliśmy większość swojego życia. A po upływie czasu, najczęściej  szybko męczy nas moralny kac, i zadaje się pytanie- czy możemy odzyskać pracę? Jak odzyskać byłą dziewczynę? Czy da się odzyskać swoją pozycję zawodową? I co wtedy- jak należy postąpić, czy znowu pozmieniać całe życie żeby powrócić do poprzedniego życia?
Na pewno w takiej sytuacji warto szczerze porozmawiać z jakąś bliską osobą- może z rodzeństwem, rodzicami czy swoim przyjacielem. Albo pójść na spotkanie z doświadczonym psychologiem, czasem bardzo dobrze, gdy na nasze kłopoty spojrzy ktoś zupełnie obcy. To, co nam wydaje się bardzo skomplikowane, dla kogoś całkiem obcego może być dziecinnie proste.
Czy natomiast należy wracać? Czy warto na pewno starać się o swoją byłą pracę? Przecież z jakiś względów zadecydowaliśmy, że chcemy ją rzucić, bez wątpienia coś nam w niej nie pasowało, strasznie się w niej męczyliśmy. Takie zmiany zawsze nas uczą czegoś nowego, poprzez to nie powinniśmy zbyt długo zapuszczać korzeni tylko w jednym miejscu. Z pewnością warto sięgać po różne, może nawet o wiele lepsze rozwiązania.

Zobacz: jak odzyskać byłą?