Do linii pierwszej kosmetyków typu DSD należą przede wszystkim lotiony, szampony, odżywki i peelingi.

Kosmetyki trychologiczne DSD de Luxe Kosmetyki trychologiczne to specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy posiadające naturalny skład z dodatkiem różnorakich substancji mających rozmaite cechy lecznicze. Pośród wyrobów tej marki znajdziemy zarówno szampony, lotiony, odżywki, ampułki, peelingi a także wiele innych kosmetyków na rozmaite problemy skóry głowy i włosów. Należy zaznaczyć, iż produkty te wyprodukowane są jedynie z ziół uprawianych na plantacjach ekologicznych, dlatego także nie posiadają żadnych szkodliwych substancji. Prócz tego swoje własne dość szybkie i kompleksowe działanie zawdzięczają przede wszystkim wysokiemu stężeniu składników aktywnych oraz dodatkowo minerałów i witamin. Już teraz poznaj ich bogate właściwości oraz ogromną skuteczność!

Kosmetyki trychologiczne DSD de Luxe to skuteczny sposób na kłopot słabych, nadmiernie wypadających włosów a oprócz tego porost oraz odbudowę włosów zniszczonych. Do linii pierwszej kosmetyków trychologicznych należą głównie szampony, peelingi, odżywki i lotiony. Ich głównym zadaniem jest eliminowanie nadmiernego łojotoku, a także zapobieganie nadmiernemu wydzielaniu sebum, co z kolei redukuje szybkie przetłuszczanie się włosów.

Jednakże druga linia tychże wyrobów stanowi kurację przeciwłojotokową i przeciwłupieżową. Składniki czynne znajdujące się w szamponach i lotionach tej linii są gwarantem uregulowania nadmiernego wydzielania się sebum przez gruczoły skóry głowy oraz wykazują działanie przeciwzapalne. Linia trzecia kosmetyków trychologicznych oferuje działanie przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów a ponadto przyspiesza ich porost. Swoje właściwości głównie zawdzięczają wysokiemu stężeniu bardzo wielu substancji mających za zadanie wzmocnienie włosy. Należą do nich przede wszystkim wyciąg z kapsaicyny, wyciąg z owoców palmy sabałowej oraz kofeina i wiele pozostałych.

Czwarta linia trychologicznych kosmetyków DSD to wyroby o wysokiej zawartości kofeiny, mleczka pszczelego, ekstraktu z łożyska, i substancji rozszerzających naczynia oraz wiele innych. Wykazują działanie stymulujące włosy do wzrostu. Po wyznaczonym czasie ich stosowania włosy są znacznie grubsze, niesamowicie nawilżone oraz znacząco zregenerowane.

Finalną już gałęzią kosmetyków DSD jest linia piąta. Stanowią ją preparaty, których głównym składnikiem jest przede wszystkim żelazo oraz czysty jedwab. Są to składniki powszechnie używane w kuracji włosów zniszczonych przez zbyt częste farbowanie, suszenie ciepłym strumieniem powietrza lub nadmierne eksponowanie na promieniowanie słoneczne. Linia numer 5 posiada idealną kurację regenerującą dla włosów zniszczonych i suchych! Odpowiednie używanie produktów tej marki jest gwarantem pozbycia się sporej ilości kłopotów z własnymi włosami, które ostatecznie będą historią i staną się wyłącznie niemiłym wspomnieniem.

Firma DSD de Luxe ma własny sklep on-line, w którym kosmetyki będziemy mogli zakupić od razu od fabrykanta, bez pośredników. Na stronie internetowej odnajdziemy ogromną gamę kosmetyków dedykowanych określonym schorzeniom oraz dodatkowo informację dotyczące sposobu a dodatkowo częstotliwości ich użytkowania. Cena tego typu kosmetyków jest mocno zróżnicowana, niemniej jednak w ogóle nie odbiega od standardów przyjętych przez pozostałych dystrybutorów w tejże kategorii. A dodatkowo producent oferuje sporo różnych promocji (które zazwyczaj się zmieniają) oraz możliwość dołączenia do programu lojalnościowego jakim jest ,DSD Club”, który oferuje z kolei ciekawe bonifikaty (dodatkowe promocje, pakiety, czy zniżki).

Zobacz: Sklep DSD de Luxe