Zdarza się, że naturalne brwi znacząco różnią się kolorem od włosów na głowie.

Właściwie wykonany makijaż doskonale polepszy nie tylko sam wygląd danej dziewczyny, niemniej jednak również jej humor. Sporo kobiet dzień w dzień, a czasem wiele razy na dzień, maluje brwi, by wyglądały pięknie a także pasowały do reszty twarzy. Czasem jest tak, że nasze naturalne brwi znacząco różnią się kolorem od włosów na głowie, lub są po prostu słabe a także rzadkie. W takich przypadkach, by prezentować się ładnie, musimy poświęcić paręnaście minut każdego dnia na zrobienie makijażu brwi.

Na szczęście obecnie na rynku wykonuje się usługi takie jak makijaż permanentny. Dzięki takiemu makijażowi można zaoszczędzić każdego ranka bardzo dużo czasu, a nasze brwi poprzez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, będą wyglądały perfekcyjnie. Efekt zabiegu będzie utrzymywał się nawet dwa lata. Makijaż permanentny można zrobić na dwa różne sposoby. Jednym z nich jest technika ombre, czyli cieniowania. Za sprawą tej metody uzyskać możemy wspaniałe naturalny efekt, przednia część brwi będzie nieco jaśniejsza, a część tylna – troszeczkę ciemniejsza. Makijaż permanentny który został wykonany właśnie tą metodą jest modny oraz powszechny wśród klientek gabinetów kosmetologicznych.

Inna metoda to tak zwany microblading, zwana inaczej piórkowa. Polega ona na aplikowaniu pigmentu przy pomocy mikroostrza. Wykonanie takiego makijażu pomoże nam nie tylko oszczędzić czas, ale także sprawić, iż będziemy wyglądać lepiej aniżeli w klasycznym makijażu. W końcu wykona nam go profesjonalistka.

Zobacz: Lamincja rzęs kielce