Korzyści z używania sieci są niezliczone.

Korzyści z korzystania z sieci są naprawdę duże. Jest niezwykle pomocny w szukaniu pracy, umożliwia nam kontakt z bliskimi, dosłownie z drugiego końca świata, dostarcza nam także codziennej rozrywki. Znacząca większość z nas ma w domu komputer bądź laptop z dostępem do internetu. Internet jest już popularniejszy aniżeli kablowa telewizja. Aż ciężko uwierzyć w to, że debiut na terenie Polski miał zaledwie 20 lat temu. Obecnie spora część społeczeństwa nie wyobraża sobie codzienności bez sieci. Na podstawie badań w sieci spędzamy średnio od 3 do 5 godzin dziennie.

Zdecydowana większość ludzi rozpoczyna każdy dzień przeglądając ulubiony serwis informacyjny a także czytając bieżące wiadomości albo interesujące publikacje. Za sprawą nich wszystkie wiadomości zarówno z naszego kraju, jak i ze świata posiadamy na wyciągnięcie ręki. Konkurencja na rynku serwisów internetowych jest wielka. Właściwie każdy serwis informacyjny robi wszystko, żeby publikować aktualne wiadomości tak szybko jak to możliwe, wyprzedzając swych rywali. Niestety, zazwyczaj przy tym dochodzi do publikacji tak zwanych fake news, innymi słowy informacji nieprawdziwych. Użytkowanie z usług niesprawdzonych informatorów to olbrzymie ryzyko, dlatego że za upowszechnianie nieprawdziwych treści już niebawem może grozić bardzo dużymi karami.

Interesujące artykuły i bieżące wiadomości i wydarzenia to jedynie mała garstka tego, co odkryć możemy w sieci. Pomimo sporej ilości zagrożeń, o których coraz częściej słyszymy, internet to z całą pewnością jedno z lepszych dobrodziejstw współczesnych czasów.

Źródło: http://www.poranny.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/wielkie-przeceny-w-bialostockich-galeriach,10259110/