Z ukochanym wyprowadziliśmy się do nowego mieszkania

Z mężem wyprowadziliśmy się do innego lokalu mieszkalnego, gdzie ściany były przysłowiowo „gołe”. Nie mieliśmy pojęcia za co się zabrać na starcie i od czego rozpocząć meblowanie własnego lokalu mieszkalnego. Zdecydowaliśmy się na  prostą  sprawę, ale taką, która była by moim punktem wyjścia, do której dobierzemy w późniejszym czasie dekoracje. Opowiadam tu o świetle. Nasz dbór ma możliwość się zdać ludziom irracjonalny, ale my nie należymy do grupy pospolitych ludzi.

Losując rozpoczęliśmy od pomieszczenia, gdzie ja siedzę dużo czasu, a jest to toaleta. Ledy zamontowane w sufit to była najwspanialsza możliwość jeżeli chodzi o światło łązienki, bo mamy tam dosyć niski sufit a także stracilibyśmy nadprogramowe miejsce na sufitową lampkę.

Następny w kolumnie był duży pokój. Dla mnie jest to miejsce relaksu, gdzie po pracy mam możliwość sobie odpocząć rozkładając się na wznak, dlatego także jako oświetlenie salonu wybrałam lampy podłogowe z możliwością dostrajania intensywności oświetlenia. Fajna możłiwość zaciemnić światło, w momencie gdy mam ból głowy oraz po prostu chcę siedzieć w półmroku.

Dotychczas nasze wybory zostały raczej klasyczne a także zwyczajne, ale za to poszaleliśmy w holu oraz zakupiliśmy sobie duży kinkiet. Piękny szklany  ze zwisającymi elementami, jak sopelki , które pod wpływem blasku jarzeniówki świeciły się barwami tęczy. Powodowało to, że przebywając w przedpokoju człowiek czuł się jak w krainie czarów, gdzie mnóstwo barw oraz barw świateł.

Pierwszy element w meblowaniu za nami, w tej chwili czas wyselekcjonować resztę do światła.

Autor: http://okazjaaa.pl/na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-zyrandoli/