Dzień: 20 listopada 2018

To wyjątkowe uczucie, w momencie gdy da się uchwycić perfekcyjny obraz.

Pstrykanie zdjęć to pasja, bardzo dobra rozrywka łączona z samorozwojem. To znakomite przeżycie, kiedy udaje się wyłapać idealny kadr, kiedy zdjęcie, jakie wykonamy będzie wspaniałe. Fotografia od zawsze interesowała ludzi, aparaty foto są produkowane coraz to porządniejsze. Przyszedł następny wiek, już 21 i naszła bardzo duża przemiana, okazuje się, że na niekorzyść aparatów foto. Smartfony,… Kontynuuj czytanie „To wyjątkowe uczucie, w momencie gdy da się uchwycić perfekcyjny obraz.”

Wybieracie się, gdzieś większą grupką?

Jedziecie, gdzieś większą grupką osób? A może planujecie zorganizować superową imprezę, ale nie macie zielonego pojęcia jak wszystkich przetransportować? Bywa to kłopot który niestety może popsuć dosłownie najwspanialszą imprezę. Absolutnie nikt przecież nie chce przejmować się załatwianiem transportu, ponieważ zawsze jest dokładnie ten sam problem. Albo nie dam rady, albo nie chce mi się. Mam… Kontynuuj czytanie „Wybieracie się, gdzieś większą grupką?”

Taka sala jest najbardziej istotnym miejscem w naszej siedzibie głównej.

W funkcjonowaniu prawie każdego większego przedsiębiorstwa nadchodzi chwila, kiedy to należy zwołać posiedzenie biznesowe bądź firmowe. Do tej okoliczności przydatne będzie odpowiednie pomieszczenie firmy, czyli sala konferencyjna. Jeśli z jakiegoś względu tego typu sala przeszła w planowane inwestycje, które zostaną opracowane w w dalekim czasie, to powinno się koniecznie przerobić plan całej rozbudowy. Tego typu… Kontynuuj czytanie „Taka sala jest najbardziej istotnym miejscem w naszej siedzibie głównej.”